Завідувач відділу – кандидат фізико-математичних наук,

доцент ВЕРПАТОВА Наталія Юріївна

Завідувач практикою студентів       – МУХІНА Галина Іванівна

(044)-239-30-51

Секретар                                         – КОНОНЕНКО Олена Олександрівна

(044)-239-30-51

Основні напрямки діяльності відділу:

1. Координація роботи кафедр, інститутів (факультетів) з планування, організації та методичного забезпечення практичної підготовки фахівців на рівні сучасних вимог.

2. Організація всіх видів навчальних та виробничих практик.

3. Узагальнення та аналіз стану організації практичної підготовки студентів в університеті, розробка напрямків її вдосконалення.

4. Розробка та впровадження методичних рекомендацій для поліпшення організації практичної підготовки студентів, підвищення якості підготовки фахівців в університеті.

Основні завдання відділу:

1. Методично-організаційний супровід практичної підготовки студентів в університеті.

2. Організація планування та розрахунок обсягів навчального навантаження науково-педагогічних працівників університету з керівництва практикою студентів,  контроль за дотриманням встановлених нормативів.

3. Формування графіка проведення практик студентів університету та контроль за його виконанням.

4. Розробка навчальної та облікової документації з проходження практики студентів.

5. Перевірка стану готовності навчально-методичної документації кафедр, інститутів (факультетів) до проведення практик.

6. Розробка методичних рекомендацій щодо структури навчальних та робочих програм практик студентів. Аналіз програм  на предмет відповідності встановленим нормативам.

7. Підготовка проектів наказів з питань організації  практичної підготовки студентів.

8. Налагодження співпраці з базами для проведення практик студентів. Формування реєстру баз практики.

9. Організація і проведення навчально-методичних конференцій та семінарів з питань удосконалення практичної підготовки студентів.

Організація практичної підготовки в університеті здійснюється відповідно до «Порядку організації практик студентів НПУ імені М.П.Драгоманова», затвердженого Вченою радою університету 23 вересня 2010 року.

Відділом практичної підготовки з 2008/2009 н.р. започатковано щорічне видання збірки нормативно-правових документів «Матеріали з організації практичної підготовки в НПУ імені М.П. Драгоманова».

З метою вдосконалення організації та змісту практичної підготовки, оновлення програм практик, впровадження європейських принципів її оцінювання в університеті розроблено та видано «Збірник наскрізних програм практик за спеціальностями університету» – комплекс навчально-методичного забезпечення системи практичної підготовки студентів.

З 2012 року за ініціативи Відділу практичної підготовки в університеті розпочав роботу Науково-методичний семінар з питань вдосконалення практичної підготовки студентів (див. План засідань семінару на 2014/2015 н.р.)

Відділ практичної підготовки інформує

ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАКТИК СТУДЕНТІВ НПУ (з додатками)

ІНСТРУКЦІЯ З ДІЛОВОДСТВА щодо організації практичної підготовки студентів НПУ

Паспорт бази практик

ПЕРЕЛІК НАПРЯМІВ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ПІДГОТОВКИ В НПУ

ПЛАН-ГРАФІК оформлення документації з організації проведення практики студентів

СХЕМА Наскрізної програми практики студентів

СХЕМА Робочої програми практики. Форма № Н-3.04 (б)

ЩОДЕННИК з виробничої педагогічної практики. Форма № Н-7.03 (а)

Дні відкритих дверей

дні відкритих дверей1

Стратегічні завдання

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця