tabir zast      Шановні студенти-драгоманівці, ви маєте унікальну можливість випробувати свої педагогічні здібності, майстерність, творчість та креативність. Відділ практичної підготовки продовжує набір до рядів вожатих (педагогів-організаторів) для роботи в літніх дитячих оздоровчих таборах.

Літо-2018 для вас стане незабутнім, яскравим та сповненим дитячої любові, якщо ви завітаєте до партнерів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова:

• Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Дружний» ПАТ «Київський завод «Радар», який розташований в Київській області, м. Ірпінь;
  • Дитячого оздоровчого центра «Дніпро», який розташований в Київській області, Обухівському районі, смт. Козин;
  • Дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Променистий» МВС України, який розташований в Київській області, м. Буча;
  • Бази відпочинку «Любич» Служби безпеки України, розташованої в Київській області, Броварському районі,  с. Літки;
  • Дитячого оздоровчого табору «Лісовий» Київської міської організації профспілки органів Державної податкової служби України, який розташований в м. Києві, Пуща-Водиця;
  • Дитячого оздоровчого табору «KarASik», який розташований в Київській області, Вишгородському районі, с. Новосілки;
  • Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Романтик», який розташований в Херсонській області, м. Скадовськ;
  • Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Юний романтик», який розташований в м. Одеса.

Ми чекаємо на Вас!

tabir

Відділ практичної підготовки

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

download