Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

nagl rada zast   15 вересня 2017 року в університеті було проведено засідання Наглядової ради Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, яке передбачало її знайомство з керівниками структурних підрозділів вишу, зокрема з деканами факультетів.

   Цю місію очолив Віктор Андрущенко, ректор університету, який спершу представив Наглядову раду (у складі її голови – третього Президента України Віктора Ющенка, заступників голови – Олексія Івченка та Станіслава Довгого, секретаря – Ярослава 

Яцківа та її членів – Василя Кременя, Віктора Бар’яхтара, Івана Васюника, Ірини Верещук, Володимира Горбуліна, Морітца Гунцінґера, Івана Драча, Миколи Жулинського, Дмитра Кравченка, Андрія Лопушанського, Івана Малковича, Павла Мовчана, Павла Полянського, Мирослава Поповича, Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та Юрія Шемшученка) ректорату, після чого ознайомив їх з факультетами, їх керівниками, наголосивши на основних особливостях і головних напрямках їх діяльності, та відзначив їх заслуги.

    Віктор Ющенко у своїй промові зауважив, що у колективі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова є дві незаперечні для нього цінності – повага та взаємна етика, а ще розуміння значення вчителя для суспільства. Університет має наукову еліту, яка формує особистість цього вчителя, а вчитель відповідно формує особистість своїх учнів, що є майбутнім нашої країни. Саме тому університет є тією платформою, на якій формується майбутнє нашої нації, а через те важливо, щоб вчитель був національно свідомим громадянином і передавав своїм учням не лише любов до своєї рідної землі, але й основні національні цінності, розуміння їх суспільної важливості. Серед таких цінностей чи не найголовнішою залишається мова.

    І Віктор Андрійович, і Святійший Патріарх Філарет висловили стурбованість щодо постійного використання в Україні мови як роз’єднуючого націю чинника. «Чому в унітарній державі постає таке питання?», - запитує В. Ющенко. «Руйнація нації і держави починається з руйнації її мови, а тому ми маємо, насамперед, захистити нашу мову і нашу духовність, як наші воїни сьогодні обороняють землю на сході України», - зазначає Святійший Патріарх.

    Саме тому основною місією своєї роботи новостворена Наглядова рада визначила, насамперед, – партнерство. «Якщо ми будемо працювати спільно, звірятимемо свої думки, ми захистимо наші національні інтереси», – пояснив її голова.

   У ході засідання членам Наглядової ради було також представлено Статут НПУ імені М. П. Драгоманова та Концепцію розвитку університету (на період до 2025 року).

Прес-служба університету

 

 

   

Короткі новини

Сумуємо...

gerasymenko    15 липня 2018 року на 61 році пішов з життя Герасименко Олександр Іванович – справжній офіцер, люблячий чоловік, батько, сумлінний працівник, хороший товариш, добра, порядна, відповідальна людина. Все своє свідоме життя Олександр Іванович присвятив служінню людям.

    Народився 2 березня 1958 року в м. Бобруйськ (Білорусія). Після закінчення школи (у 1975 р.) працював фрезерувальником Красилівського філіалу заводу металовиробників (м. Красилів, Хмельницької області). У 1976 році був призваний до лав Збройних Сил СРСР. Саме служба в армії загартувала його, зробила справжнім чоловіком.

Детальніше...

З Днем Конституції України!

photo

Відповідь на звернення від Вченої ради НПУ імені М. П. Драгоманова

npu Голові правління ГО «Центр інформації

 про права людини» Т. П. Печончик

Центру інформації про права людини

Українській Гельсінській спілці з прав людини

Освітньому дому прав людини — Чернігів

Детальніше...

Про вступну кампанію 2018 року на радіо Голос Столиці

olephirenko     Шановні абітурієнти, батьки і ті, кого цікавить питання вступної кампанії 2018 року!  Усім, хто склав цьогоріч ЗНО і готується вступати до омріяного закладу вищої освіти, але все ще губиться у всіх цих правилах та умовах вступу, радимо переглянути цей сюжет >>> https://www.youtube.com/watch?v=7XbhI-NS42o

 Відповідальний секретар Приймальної комісії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Тарас Олексійович Олефіренко відвідав програму на радіо «Голос Столиці», де розповів про всі тонкощі вступу, що потрібно знати і як діяти кожному вступнику та багато іншого...

   Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цього року пропонує більше сотні різноманітних спеціальностей. А щоб не розгубитися у них, скористайтеся наступною програмою, яка, безсумнівно, допоможе Вам із вибором: http://vstup.npu.edu.ua/uk-ua/obery-svoyu-spetsialnist

Прес-служба університету

Програма «Непростий вибір»: психолог-логопед-дефектолог – хто це?

nepr vybir   Спеціальна освіта в Україні. Яка вона нині? Як її отримати? Які спеціалізації пропонує факультет корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова?

     Хочете почути відповіді – програма «Непростий вибір» (ефір від 19 червня 2018 року) на RADIO HAYAT, де доктор педагогічних наук, професор, заступниця декана факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова Світлана Федоренко і магістрантка цього факультету Інна Ханас ознайомлять Вас із усіма особливостями і тонкощами професій  логопед, тифлопедагог, олігофренопедагог, сурдопедагог, ортопедагог, психолог та ін., а також повідають Вам особливості та переваги навчання на цих спеціальностях.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 527 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід