Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

Profsport2017 zast

   Вкраїна – це море. Воно червоне. Хто сам – потоне. В гурті – переборе.

Лазар Баранович

Підтримуючи кращі традиції рідного університету, ми в черговий раз довели, що справді є міцною Драгоманівською родиною, котру неможливо ні перебороти, ні зламати.

    А усвідомлення того, що насправді відбулося протягом цих трьох колосально насичених днів, прийшло до тих, хто мав хоча б мінімальне відношення до цього заходу, лиш через кілька днів після самої події. Мова зараз йде про один із надзвичайних драгоманівських заходів –  спортивно-інтелектуальну гру «Profsport2017», який відбувся 6 – 8 жовтня на базі університету «Берізка» за підтримки ректорату університету та первинної профспілкової організації студентів і аспірантів,  а також за участі 101 бригади охорони генерального штабу України.

    І там було все: пристрасті, дух боротьби, друзі, кохання, шалений драйв та найсильніші емоції. Наші ставки на «очікування/реальність» цілком виправдали себе. Й учасники заходу, і його організатори викладалися на 100+%, натомість отримали у стократ більшу віддачу – нові знайомства, нові емоції, нові друзі, нові сподівання.

    А ідея «Profsport2017» як слова з пісні Кузьми – «не маючи нічого, мати всьо». Віримо, що це початок нової історії у стінах НПУ, і знаємо, що основна цінність колективу – люди, вірні своїй справі. Особливу подяку від імені організаторів та учасників заходу хочемо висловити ректору НПУ імені М. П. Драгоманова Віктору Андрущенку за всебічну допомогу та підтримку ініціативного студентства на будь-яких рівнях, а ще – нашому випускнику  Олексію Горелову за відданість, ідейність та любов до діла, котре робить.

  Завдяки «Profsport2017» драгоманівці стали перш за все командою, котра продемонстрували як потрібно працювати, відпочивати та дружити. Ми вдихнули свіже повітря до легень студентства Першого Педагогічного! Тож, «Profsport2017», до зустрічі у наступному році!

  І звичайно ж, вітаємо команду «Кока Кола» інженерно-педагогічного факультету за здобуте перше місце в спортивно-інтелектуальній грі  «Profsport2017». Ви довели, що затрачені зусилля ніколи не бувають марними.

 

   

Короткі новини

10-14 грудня – Всеукраїнський тиждень права

pravo     У межах проведення Всеукраїнського тижня права факультет політології і права НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує відвідати низку заходів.

   

Детальніше...

Як фінтех змінює світ

fintex   Підприємницький клуб Dragomanov StartUp Club (кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції) запрошує на майстер-клас “Фінтех як соціальний тренд або Як фінтех змінює світ”, який відбудеться 10 грудня 2018 року о 14:00 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

Шановні колеги!

erasmus     Запрошуємо на чергову зустріч робочої групи Erasmus, яка відбудеться 7 грудня 2018 року об 11.00 в ауд.232 головного корпусу університету.

   На зустрічі пройде обговорення фішок проектної діяльності, зокрема результатів проекту, індикаторів проекту, оцінки ризиків, логіко-структурної матриці, моніторингу проекту.

      Спікер - Тетяна Матусевич.

Відділ міжнародних зв’язків

Перенесення робочих днів

uvaha     Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. №1-р та згідно з наказом ректора університету від 05.11.2018 р. з метою забезпечення  раціонального  використання робочого часу і створення студентам та працівникам університету сприятливих умов для святкування Різдва Христового  і  Нового  2019 року пересено робочі дні:

  • з понеділка 24 грудня 2018 року – на суботу 22 грудня 2018 року;
  • з понеділка 31 грудня 2018 року – на суботу 29 грудня 2018 року.  

Прес-служба університету

Оголошено конкурс на заміщення посад деканів

konkurs   Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова відповідно до Закону України “Про вищу освіту” оголошує конкурс на заміщення посад деканів факультетів: 

- факультету історичної освіти;

- факультету філософії та суспільствознавства;

- факультету соціально-економічної освіти;

- факультету інформатики.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 614 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід