konf zast   29 травня 2018 р. у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ: ЦІННІСНО-КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД» у рамках виконання  Модулю Жана Моне «Соціальна згуртованість в освіті та врядуванні: Європейські Студії».

У роботі конференції взяло участь більше 90 викладачів та студентів  з різних вузів України та Європи (Genoa University (Italy), Ondokuz Mayıs University (Turkey), Tiraspol State University (Moldova), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Б. Хмельницького, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія та ін.

konf 1    На пленарному засіданні виступили академічні координатори модулів Жана Моне Марья Нестерова (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 587057-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE ) та Олена Мельник (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, 562284-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE) з інформацією про впровадження проектів Жана Моне, про важливість імплементації європейських цінностей та кращих європейських практик в освітнє середовище України.

Після проведення секційних засідань була організована Web-конференція з іноземними партнерами із університетів Ondokuz Mayıs University (Turkey) та Tiraspol State University (Moldova). Основними питаннями веб-конференції був обмін досвідом та кращі результати  щодо впровадження проектів Жана Моне задля інноваційних змін у вищій освіті. Також були окреслені напрямки реалізації спільного проекту  щодо практичної імплементації структурних інновацій у вищу педагогічну освіту в рамках програми  Erazmus+.

konf 2

Деталі про захід на  https://www.facebook.com/SCEGES/

Відділ міжнародних зв'язків

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

download