DSC 007816 листопада на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася презентація буктрейлерів та арт-проекту «Сузір’я». До уваги студентів, викладачів та членів журі було запропоновано 4 буктрейлери від студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування» та філологів-редакторів 3 – 5 курсів, які були відзначені в різних номінаціях: оригінальний задум, найкращий сценарій, найкращий відеоряд, найкращий саундтрек, найбільш резонансний контент, найкраща акторська гра, найточніше відображення змісту книги.

 

 Розпочала презентацію вступним словом Харитоненко Олена Іванівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики, організатор заходу й ідейна натхненниця студентів. Першими про буктрейлери, історію їх створення розповіли студентки 5 курсу. Дівчата не тільки подали теоретичний матеріал, а й наочно продемонстрували буктрейлери різних жанрів та часів.

Організатори заходу вирішили, що ролики будуть показані в порядку їх подання на конкурс. Першими студентами, які виконали своє завдання, була група 4 сквс. Усім сподобалося, що студентка Діана Приліпко, яка презентувала буктрейлер, змістовно й цікаво ознайомила аудиторію зі структурою та тематикою книги. Та, звісно, перегляд буктрейлера – це найцікавіша частина конкурсу. Ми мали змогу переглянути буктрейлер на книгу оригінальної форми відомих та талановитих братів Капранових – «Історія України в коміксах». Трейлер починався кращими панорамними видами на історичні пам’ятки в місті Києві. Для підсилення ефекту застосовувалися відео-врізи, де з уст студенток лунали патріотичні вірші. Хотілося б відзначити доречність реклами цієї книги, адже історія в такому форматі буде дуже цікавою для дітей. Буктрейлер отримав беззаперечну перемогу в номінації «Найбільш резонансний контент».

Цікавим був і буктрейлер 307 вс групи, адже відтворити ролик вдалося не з першого разу через невеликі технічні проблеми. Але, як наголосила на початку зустрічі Олена Іванівна, «технічний прогрес має як свої переваги, так і недоліки». Усе вирішилося для видавців якнайкраще і в найкоротший термін. У повітрі відчувалася напруга, а в очах учасників з легкістю упізнавались очікування й надія на перемогу. Кожному хочеться перемогти, чи не так?

Наступною конкурсанткою була Горлач Поліна, студентка четвертого курсу. Вона представила буктрейлер на книгу, упорядником якої була сама. «Кольорова поезія» від яскравої та емоційної Поліни справила на всіх хороше враження. Тому не дивно, що дівчина отримала перемогу в номінації «Оригінальний задум».

Анна Пляс, студенка 4 вс групи, представила буктрейлер на книгу «ДНК» – творчий експеримент сімох українських письменників: Сергія Жадана, Юрія Винничука, Ірени Карпи, Олександра «Фоззі» Сидоренка, Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи та Володимира Рафєєнка.  Ми побачили точне відображення змісту, яскраві кадри, які різко змінювалися, й це додало ролику більше емоцій. Відеоряд буктрейлера супроводжувався добре підібраним саундтреком. Тож не дивно, що саме цей трейлер отримав найбільше номінацій – аж три.

Поки журі радилося, студентка 3 курсу Ганна Кінаш (голова Студентської ради факультету) представила часопис «Сузір’я». Усіх вразило, наскільки чудові перспективи розвитку для студентів можуть запропонувати керівники цього європейського проекту. Керівництво Міжнародної академії літератури і журналістики, друкованим виданням якої є літературно-мистецький журнал-газета для школярів «Сузір’я», із радістю відгукується на бажання співпрацювати. Видається щомісячно невеликим колективом ентузіастів під керівництвом заслуженого журналіста України, письменника Василя Тарчинця. У відділеннях МАЛіЖ діють кореспондентські пункти. Журнал-газета поширюється серед школярів і вчителів громадськими розповсюджувачами. Друкуючи свої твори на сторінках літературно-мистецького видання, юні літератори України та закордону мають прекрасну можливість взаємного спілкування та участі у всіх заходах, які проводяться за планом МАЛіЖ.

Отже, оголошення результатів! Усі буктлейлери були відзначені, усі заслужили чимало гарних слів. Але абсолютним переможцем визнано 307 вс групу. До створення ролика долучилась уся група, студенти спробували свої сили в акторській грі, гарно продумали сюжет і як результат – чудово прорекламували книгу Деніела Кіза «Таємнича історія Біллі Міллігана». А всі присутні задоволені тим, що провели цікаво, пізнавально та весело свій час.

Читайте, розширюйте свій кругозір і ніколи не забувайте використовувати свій час із користю!

Олена Семенишин,

Анна Іванова, Ганна Кінаш,

прес-служба факультету української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка

   

Короткі новини

Обери своє майбутнє!

forum 11kl    Мрієте про вступ до одного з найкращих вищих навчальних закладів? Вагаєтесь, яку спеціальність обрати? Хочете дізнатись, що очікує Вас протягом наступних 5 років життя?

     Тоді приходьте 22 жовтня 2017 року на Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник» (http://znoua.com/go/azX90916mV85) у м. Київ та знайдіть відповіді на всі свої запитання!

 

Детальніше...

Вітаємо з Днем захисника України!!!

zahysn ukr        Українські воїни! Українські козаки та козачки!

     Дозвольте сьогодні від усієї нашої Великої Драгоманівської Родини висловити Вам вдячність за мирний і спокійний сон, за можливість кожного дня жити вільно на своїй території і ходити по рідній землі, розмовляти рідною мовою, за ту гордість, що виникає, коли називаєш себе українцем. У цьому Ваша безпосередня заслуга!

Детальніше...

З останніх новин у НПУ…

novyny    Останнім часом у певної частини студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова виникли принципові розходження в думках та справах щодо завдань і принципів діяльності органів студентського самоврядування.

    Окремі члени Студентської ради і особа, яка ініціює себе,  як її голова (хоча є усі підстави вважати її нелегітимною), своїми діями розбалансували діяльність студентського колективу. Через застосування ними брудних технологій, залякування та шантаж, студенти 11-ти факультетів із 16 були змушені висловити їм недовіру та своє прагнення представляти справжні інтереси всього колективу студентів на принципах відкритості, прозорості та колегіальності.

Детальніше...

Шановні співробітники університету!

ogoloshennya     В центральному корпусі НПУ імені М. П. Драгоманова відбудуться загальні збори щодо обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для  участі у виборах ректора університету за наступним розкладом:

12.10.2017 р. 15.00, ауд. 231 – працівники Управління університету,

17.10.2017 14.00, Блакитна зала – працівники адміністративно-господарської частини університету.

 

Голови профбюро,

керівники підрозділів

 

Урочистий концерт до Дня захисника України

    den zah Ukr zastДо Дня захисника України 12 жовтня о 19.00 у Патріаршому соборі УГКЦ (за адресою: вул. Микільсько-Слобідська, 2-4; ст. м. Лівобережна) відбудеться концерт «Під Покровою Твоєю, Богородице…». Запрошуємо усіх, хто бажає, відвідати захід та долучитися до святкування разом з нами. З програмою заходу можна ознайомитися нижче:

 

 

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 625 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Контакти

Адреса:
01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9
Телефон приймальної ректора:
(044) 234-11-08
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід