сайнс адвансд

Вельмишановні науковці!

Міжнародний науковий журнал The Advanced Science Journal™ (ISSN 2219-746X, e-ISSN 2219-7478, DOI: 10.15550/ASJ, OCLC 881627503) запрошує до публікації наукових праць у Сполучених Штатах Америки та Китаї у 2015-2017 роках. Наш мультидисциплінарний журнал видається 6 разів на рік у Сполучених Штатах та 2 рази на рік у Китаї.

З березня 2015 двічі на рік у США видаватимуться спеціалізовані фахові випуски журналу з Економіки, Освіти, Лінгвістики, Медицини, Аграрних наук, Архітектури та Дизайну, Природничих наук, Інженерних наук, Філософії.

Завдяки The Advanced Science Journal™ публікації доступні не лише у друкованому вигляді, а також в електронному форматі у вільному доступі на сайті видання, бібліотечних та наукометричних базах, зокрема IndexCopernicus, CrossRef, EBSCO, WorldCat OLCL, CNKI Scholar (Китайська національна база наукових знань), Google Scholar, CiteSeerX, Mendeley® by Elsevier, BASE, Ulrich’s Global Serials Directory, з 2015 року – РІНЦ, та інших каталогах наукових публікацій. Це позитивно впливає на індекс цитування автора та позицію його університету в міжнародних рейтингах.